EW-15-13-G-D-750
pregled izdelka
Številka dela: EW-15-13-G-D-750
  • Sporočilo
Specifikacije EW-15-13-G-D-750
Številka dela EW-15-13-G-D-750 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21451 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, EW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 30 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.330" (8.382mm)
Dolžina - Višina sklada 0.750" (19.050mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.150" (3.810mm)
Dolžina - celoten Pin 1.230" (31.242mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 30 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)