EW-20-20-G-D-425
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EW-20-20-G-D-425
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN STACKER 40POS .100" T/H
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EW-20-20-G-D-425
Številka dela EW-20-20-G-D-425 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN STACKER 40POS .100" T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, EW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 40 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina - rep 0.330" (8.382mm) Dolžina - Višina sklada 0.425" (10.800mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.374" (9.500mm) Dolžina - celoten Pin 1.130" (28.702mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 40 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole