EW-20-20-G-D-645-LL
pregled izdelka
Številka dela: EW-20-20-G-D-645-LL
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije EW-20-20-G-D-645-LL
Številka dela EW-20-20-G-D-645-LL Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16584 pcs Podatkovni list
Prekinitev Kinked Pin, Solder Serija Flex Stack, EW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 40 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.330" (8.382mm)
Dolžina - Višina sklada 0.645" (16.383mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.155" (3.937mm)
Dolžina - celoten Pin 1.130" (28.702mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 40 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)