EW-25-11-G-D-210
pregled izdelka
Številka dela: EW-25-11-G-D-210
  • Sporočilo
Specifikacije EW-25-11-G-D-210
Številka dela EW-25-11-G-D-210 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15261 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, EW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 50 Tip montaže Through Hole
Dolžina - rep 0.330" (8.382mm) Dolžina - Višina sklada 0.210" (5.334mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.390" (9.906mm) Dolžina - celoten Pin 0.930" (23.622mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 50 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole