EW-30-13-T-D-685
pregled izdelka
Številka dela: EW-30-13-T-D-685
  • Sporočilo
Specifikacije EW-30-13-T-D-685
Številka dela EW-30-13-T-D-685 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17511 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, EW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 60 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.330" (8.382mm)
Dolžina - Višina sklada 0.685" (17.400mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.215" (5.461mm)
Dolžina - celoten Pin 1.230" (31.242mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 60 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) -