FC1-10-L1-T-LC-K
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FC1-10-L1-T-LC-K
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FC1-10-L1-T-LC-K
Številka dela FC1-10-L1-T-LC-K Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 1MM SINGLE ROW CONNECTOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56025 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija FC1 Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tube delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Cipele parjenja 25 Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Funkcija zaklepanja -
Barva ohišja Black Višina nad ploščo 0.204" (5.18mm)
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 10 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 2 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount
Trenutna ocena 2A per Contact Kontaktni material Phosphor Bronze
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Tin
Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Vertical, 2 Sided Tip konca kabla -
Material aktuatorja - Barva aktuatorja -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FC1-10-L1-T-K-TR
FC1-10-L1-T-K-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
Na zalogi: 73230 pcs
Prenesi:
RFQ
FC1-10-L1-T-TR
FC1-10-L1-T-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
Na zalogi: 91724 pcs
Prenesi:
RFQ
FC1-10-L1-T-LC-K-TR
FC1-10-L1-T-LC-K-TR
Opis: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
FC1-10-L1-T-LC-TR
FC1-10-L1-T-LC-TR
Opis: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
FC1-10-L2-T
FC1-10-L2-T
Opis: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
FC1-10-L1-T-LC
FC1-10-L1-T-LC
Opis: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR