FC1-14-01-T-TR
pregled izdelka
Številka dela: FC1-14-01-T-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
  • Sporočilo
Specifikacije FC1-14-01-T-TR
Številka dela FC1-14-01-T-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 1MM SINGLE ROW CONNECTOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73090 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija FC1 Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število pozicij 14 Tip montaže Surface Mount
Cipele parjenja 25 Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Funkcija zaklepanja -
Barva ohišja Black Višina nad ploščo 0.204" (5.18mm)
Flat Flex Type FFC Lastnosti -
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 14 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 2 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount
Trenutna ocena 2A per Contact Kontaktni material Phosphor Bronze
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Tin
Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Vertical, 2 Sided Tip konca kabla -
Material aktuatorja - Barva aktuatorja -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FC1-14-01-T
FC1-14-01-T
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR