FC1-21-L1-T-TR
pregled izdelka
Številka dela: FC1-21-L1-T-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
  • Sporočilo
Specifikacije FC1-21-L1-T-TR
Številka dela FC1-21-L1-T-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 1MM SINGLE ROW CONNECTOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54854 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija FC1 Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število pozicij 21 Tip montaže Surface Mount
Cipele parjenja 25 Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Funkcija zaklepanja -
Barva ohišja Black Višina nad ploščo 0.204" (5.18mm)
Flat Flex Type FFC Lastnosti Low Insertion Force (LIF), Solder Retention
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 21 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 2 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount
Trenutna ocena 2A per Contact Kontaktni material Phosphor Bronze