FFSD-08-D-12.00-01-N
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
FFSD-08-D-12.00-01-N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FFSD-08-D-12.00-01-N
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CABLE ASSEM .05" 16POS 12"
Podatkovni listi: 1.FFSD-08-D-12.00-01-N.pdf2.FFSD-08-D-12.00-01-N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FFSD-08-D-12.00-01-N
Številka dela FFSD-08-D-12.00-01-N Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CABLE ASSEM .05" 16POS 12" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10934 pcs Podatkovni list 1.FFSD-08-D-12.00-01-N.pdf2.FFSD-08-D-12.00-01-N.pdf
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ FFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm) Druga imena FFSD-08-D-12.00-01-N-ND
SAM8782
Število vrstic 2 Število pozicij 16
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 1.00' (304.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 1.00' (304.80mm)