FFSD-20-S-12.00-01-N
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
FFSD-20-S-12.00-01-N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FFSD-20-S-12.00-01-N
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CABLE ASSM .05" 40PS SGL END 12"
Podatkovni listi: 1.FFSD-20-S-12.00-01-N.pdf2.FFSD-20-S-12.00-01-N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FFSD-20-S-12.00-01-N
Številka dela FFSD-20-S-12.00-01-N Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CABLE ASSM .05" 40PS SGL END 12" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9569 pcs Podatkovni list 1.FFSD-20-S-12.00-01-N.pdf2.FFSD-20-S-12.00-01-N.pdf
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ FFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm) Druga imena SAM8234
Število vrstic 2 Število pozicij 40
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina 1.00' (304.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Polarizing Key
natančen opis 40 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable 1.00' (304.80mm) Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm)