FFSD-25-D-05.00-01-N-D02
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
FFSD-25-D-05.00-01-N-D02 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FFSD-25-D-05.00-01-N-D02
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Podatkovni listi: 1.FFSD-25-D-05.00-01-N-D02.pdf2.FFSD-25-D-05.00-01-N-D02.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FFSD-25-D-05.00-01-N-D02
Številka dela FFSD-25-D-05.00-01-N-D02 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ FFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm) Število vrstic 2
Število pozicij 150 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.417' (127.00mm, 5.00") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 150 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket (3) 0.417' (127.00mm, 5.00")