FJH-10-D-05.60-4
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FJH-10-D-05.60-4
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .5MM FLEX CABLE JUMPER
Podatkovni listi: 1.FJH-10-D-05.60-4.pdf2.FJH-10-D-05.60-4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FJH-10-D-05.60-4
Številka dela FJH-10-D-05.60-4 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM FLEX CABLE JUMPER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28572 pcs Podatkovni list 1.FJH-10-D-05.60-4.pdf2.FJH-10-D-05.60-4.pdf
Serija * Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Position Cable
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FJH-10-D-05.90-4
FJH-10-D-05.90-4
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na zalogi: 26634 pcs
Prenesi: FJH-10-D-05.90-4.pdf
RFQ
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na zalogi: 33045 pcs
Prenesi: FJH-10-D-05.52-4.pdf
RFQ
Opis: CABLE FFC 10POS 0.50MM 6"