FJH-10-D-06.20-4
pregled izdelka
Številka dela: FJH-10-D-06.20-4
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .5MM FLEX CABLE JUMPER
Podatkovni listi: 1.FJH-10-D-06.20-4.pdf2.FJH-10-D-06.20-4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FJH-10-D-06.20-4
Številka dela FJH-10-D-06.20-4 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM FLEX CABLE JUMPER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35102 pcs Podatkovni list 1.FJH-10-D-06.20-4.pdf2.FJH-10-D-06.20-4.pdf
Podobni izdelki
FJH-10-D-06.35-4
FJH-10-D-06.35-4
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na zalogi: 33122 pcs
Prenesi: FJH-10-D-06.35-4.pdf
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na zalogi: 32635 pcs
Prenesi: FJH-10-D-06.18-4.pdf
RFQ
Opis: CABLE FFC 10POS 0.50MM 6"