FJH-10-D-08.00-4
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FJH-10-D-08.00-4
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CABLE FFC 10POS 0.50MM 8"
Podatkovni listi: 1.FJH-10-D-08.00-4.pdf2.FJH-10-D-08.00-4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FJH-10-D-08.00-4
Številka dela FJH-10-D-08.00-4 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CABLE FFC 10POS 0.50MM 8" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26379 pcs Podatkovni list 1.FJH-10-D-08.00-4.pdf2.FJH-10-D-08.00-4.pdf
Sklop zaključka Top on Both Sides, Backers on Both Sides Serija FJH
Višina tona 0.020" (0.50mm) Število vodnikov 10
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Length - Exposed Ends 0.157" (4.00mm) Dolžina 8.000" (203.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 10 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 8.000" (203.20mm)