FJH-15-R-03.94-4
pregled izdelka
Številka dela: FJH-15-R-03.94-4
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .5MM FLEX CABLE JUMPER
Podatkovni listi: 1.FJH-15-R-03.94-4.pdf2.FJH-15-R-03.94-4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FJH-15-R-03.94-4
Številka dela FJH-15-R-03.94-4 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM FLEX CABLE JUMPER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42237 pcs Podatkovni list 1.FJH-15-R-03.94-4.pdf2.FJH-15-R-03.94-4.pdf
Podobni izdelki
FJH-15-R-03.30-4
FJH-15-R-03.30-4
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na zalogi: 40508 pcs
Prenesi: FJH-15-R-03.30-4.pdf
RFQ
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: CABLE FFC 15POS 0.50MM 4"