FJH-20-D-06.35-4
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FJH-20-D-06.35-4
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .5MM FLEX CABLE JUMPER
Podatkovni listi: 1.FJH-20-D-06.35-4.pdf2.FJH-20-D-06.35-4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FJH-20-D-06.35-4
Številka dela FJH-20-D-06.35-4 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM FLEX CABLE JUMPER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23506 pcs Podatkovni list 1.FJH-20-D-06.35-4.pdf2.FJH-20-D-06.35-4.pdf
Serija * Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Position Cable
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FJH-20-D-06.88-4
FJH-20-D-06.88-4
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na zalogi: 20811 pcs
Prenesi: FJH-20-D-06.88-4.pdf
RFQ
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na zalogi: 24558 pcs
Prenesi: FJH-20-D-05.98-4.pdf
RFQ
Opis: CABLE FFC 20POS 0.50MM 6"