FJH-30-D-08.50-4
pregled izdelka
Številka dela: FJH-30-D-08.50-4
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .5MM FLEX CABLE JUMPER
Podatkovni listi: 1.FJH-30-D-08.50-4.pdf2.FJH-30-D-08.50-4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FJH-30-D-08.50-4
Številka dela FJH-30-D-08.50-4 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM FLEX CABLE JUMPER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15377 pcs Podatkovni list 1.FJH-30-D-08.50-4.pdf2.FJH-30-D-08.50-4.pdf
Serija * Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Position Cable
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FJH-30-D-07.90-4
FJH-30-D-07.90-4
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na zalogi: 16961 pcs
Prenesi: FJH-30-D-07.90-4.pdf
RFQ
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na zalogi: 15300 pcs
Prenesi: FJH-30-D-09.75-4.pdf
RFQ
Opis: CABLE FFC 30POS 0.50MM 8"