FJH-40-D-05.47-4
pregled izdelka
Številka dela: FJH-40-D-05.47-4
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .5MM FLEX CABLE JUMPER
Podatkovni listi: 1.FJH-40-D-05.47-4.pdf2.FJH-40-D-05.47-4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FJH-40-D-05.47-4
Številka dela FJH-40-D-05.47-4 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM FLEX CABLE JUMPER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17819 pcs Podatkovni list 1.FJH-40-D-05.47-4.pdf2.FJH-40-D-05.47-4.pdf
Serija * Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Position Cable
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FJH-40-D-05.23-4
FJH-40-D-05.23-4
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na zalogi: 22380 pcs
Prenesi: FJH-40-D-05.23-4.pdf
RFQ
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na zalogi: 16868 pcs
Prenesi: FJH-40-D-05.54-4.pdf
RFQ
Opis: CABLE FFC 40POS 0.50MM 5"