FJH-50-D-02.40-4
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FJH-50-D-02.40-4
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .5MM FLEX CABLE JUMPER
Podatkovni listi: 1.FJH-50-D-02.40-4.pdf2.FJH-50-D-02.40-4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FJH-50-D-02.40-4
Številka dela FJH-50-D-02.40-4 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM FLEX CABLE JUMPER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26304 pcs Podatkovni list 1.FJH-50-D-02.40-4.pdf2.FJH-50-D-02.40-4.pdf
Serija * Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Position Cable
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FJH-50-D-02.70-4
FJH-50-D-02.70-4
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na zalogi: 24879 pcs
Prenesi: FJH-50-D-02.70-4.pdf
RFQ
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na zalogi: 25035 pcs
Prenesi: FJH-50-D-02.25-4.pdf
RFQ
Opis: CABLE FFC 50POS 0.50MM 2"