FOLC-120-M2-S-Q
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FOLC-120-M2-S-Q
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' X .050 SOCKET STRIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FOLC-120-M2-S-Q
Številka dela FOLC-120-M2-S-Q Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' X .050 SOCKET STRIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4998 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija FOURRAY™ FOLC
Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm) Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Tube delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 4 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 80 Tip montaže Surface Mount, Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.185" (4.70mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 80 Position Receptacle Connector Surface Mount, Through Hole Trenutna ocena 2.6A per Contact
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Beryllium Copper Dolžina stika - post 0.120" (3.05mm)