FSH-120-01-L-DH-SL
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FSH-120-01-L-DH-SL
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050 SHROUDED TERMINAL ASSEMBLY
Podatkovni listi: 1.FSH-120-01-L-DH-SL.pdf2.FSH-120-01-L-DH-SL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FSH-120-01-L-DH-SL
Številka dela FSH-120-01-L-DH-SL Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SHROUDED TERMINAL ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12077 pcs Podatkovni list 1.FSH-120-01-L-DH-SL.pdf2.FSH-120-01-L-DH-SL.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Unshrouded
Serija Tiger Eye™ FSH Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 40 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti - Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.155" (3.94mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti End Shrouds, Solder Retention Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Surface Mount, Right Angle 40 position 0.050" (1.27mm) Trenutna ocena 2.6A per Contact
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje 0.120" (3.05mm) Stik s fino debelino - post -