FSI-110-10-L-D-M-AD-P
pregled izdelka
Številka dela: FSI-110-10-L-D-M-AD-P
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FSI-110-10-L-D-M-AD-P
Številka dela FSI-110-10-L-D-M-AD-P Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10780 pcs Podatkovni list
Serija FSI Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 20 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.394" (10.00mm)
Lastnosti Board Guide, Mating Guide, Mounting Flange, Pick and Place natančen opis 20 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Stacking Compression
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FSI-110-10-L-D-M-AT
FSI-110-10-L-D-M-AT
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Na zalogi: 17976 pcs
Prenesi:
RFQ
FSI-110-10-L-D-M-AD
FSI-110-10-L-D-M-AD
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 14553 pcs
Prenesi:
RFQ
FSI-110-10-L-D-M-AD-P-TR
FSI-110-10-L-D-M-AD-P-TR
FSI-110-10-L-D-M
FSI-110-10-L-D-M