FSI-120-10-L-D-M-P
pregled izdelka
Številka dela: FSI-120-10-L-D-M-P
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FSI-120-10-L-D-M-P
Številka dela FSI-120-10-L-D-M-P Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11437 pcs Podatkovni list
Serija FSI Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 40 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.394" (10.00mm)
Lastnosti Mounting Flange, Pick and Place natančen opis 40 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold