FSI-150-10-L-D-M-K
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FSI-150-10-L-D-M-K
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FSI-150-10-L-D-M-K
Številka dela FSI-150-10-L-D-M-K Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7641 pcs Podatkovni list
Serija FSI Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 100 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.394" (10.00mm)
Lastnosti Mounting Flange, Pick and Place natančen opis 100 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Stacking Compression
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FSI-150-10-L-D-M
FSI-150-10-L-D-M
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE