FTE-120-02-G-DV-A-P-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FTE-120-02-G-DV-A-P-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .8MM MICRO TERMINAL STRIP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FTE-120-02-G-DV-A-P-TR
Številka dela FTE-120-02-G-DV-A-P-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .8MM MICRO TERMINAL STRIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Unshrouded
Serija FTE Razmik med vrsticami - parjenje 0.047" (1.20mm)
Pitch - parjenje 0.031" (0.80mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 40 Tip montaže Surface Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.055" (1.40mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Board Guide, Pick and Place Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Surface Mount 40 position 0.031" (0.80mm) Trenutna ocena 2.7A per Contact
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje 0.175" (4.45mm) Stik s fino debelino - post -