FTSH-120-01-L-MT
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
FTSH-120-01-L-MT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FTSH-120-01-L-MT
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN HEADER 40POS DL.05" PCB/SMD
Podatkovni listi: 1.FTSH-120-01-L-MT.pdf2.FTSH-120-01-L-MT.pdf3.FTSH-120-01-L-MT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FTSH-120-01-L-MT
Številka dela FTSH-120-01-L-MT Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN HEADER 40POS DL.05" PCB/SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija FTSH Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena SAM1162-20
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 40
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.135" (3.43mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Surface Mount, Right Angle; Through Hole 40 position 0.050" (1.27mm)
Trenutna ocena 3.4A per Contact Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.090" (2.29mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.120" (3.05mm)