FTSH-127-01-L-MT
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
FTSH-127-01-L-MT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FTSH-127-01-L-MT
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN HEADER 54POS DL.05" PCB/SMD
Podatkovni listi: 1.FTSH-127-01-L-MT.pdf2.FTSH-127-01-L-MT.pdf3.FTSH-127-01-L-MT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FTSH-127-01-L-MT
Številka dela FTSH-127-01-L-MT Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN HEADER 54POS DL.05" PCB/SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija FTSH Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena SAM1162-27
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 54
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.135" (3.43mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Surface Mount, Right Angle; Through Hole 54 position 0.050" (1.27mm)
Trenutna ocena 3.4A per Contact Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.090" (2.29mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.120" (3.05mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje 10.0µin (0.25µm)
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Header, Cuttable Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FTSH-127-01-L-DV
FTSH-127-01-L-DV
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: CONN HEADER 54POS DUAL .05" SMD