FTSH-127-02-F-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
FTSH-127-02-F-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FTSH-127-02-F-D
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FTSH-127-02-F-D
Številka dela FTSH-127-02-F-D Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' X .050 TERMINAL STRIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15630 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija FTSH Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.265" (6.73mm) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 54 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.099" (2.51mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 54 position 0.050" (1.27mm) Trenutna ocena 3.4A per Contact
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.090" (2.29mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.075" (1.90mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 3.00µin (0.076µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header, Cuttable
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FTSH-127-02-F-D-RA-ES
FTSH-127-02-F-D-RA-ES
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .050'' X .050 TERMINAL STRIP
Na zalogi: 16342 pcs
Prenesi: FTSH-127-02-F-D-RA-ES.pdf
RFQ
FTSH-127-01-S-MT-TR
FTSH-127-01-S-MT-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 14855 pcs
Prenesi:
RFQ
FTSH-127-01-TM-MT-TR
FTSH-127-01-TM-MT-TR
Prenesi:
FTSH-127-02-F-DH-A-C
FTSH-127-02-F-DH-A-C
Prenesi: FTSH-127-02-F-DH-A-C.pdf
FTSH-127-01-SM-MT
FTSH-127-01-SM-MT
FTSH-127-02-F-DH-TR
FTSH-127-02-F-DH-TR
Prenesi: FTSH-127-02-F-DH-TR.pdf
FTSH-127-02-F-D-RA
FTSH-127-02-F-D-RA
Prenesi: FTSH-127-02-F-D-RA.pdf
FTSH-127-01-S-MT
FTSH-127-01-S-MT
FTSH-127-02-F-DH-A
FTSH-127-02-F-DH-A
Prenesi: FTSH-127-02-F-DH-A.pdf
FTSH-127-01-SM-D-RA
FTSH-127-01-SM-D-RA
FTSH-127-01-SM-MT-TR
FTSH-127-01-SM-MT-TR
FTSH-127-02-F-D-ES
FTSH-127-02-F-D-ES
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika