FTSH-150-04-S-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
FTSH-150-04-S-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FTSH-150-04-S-D
  • Sporočilo
Specifikacije FTSH-150-04-S-D
Številka dela FTSH-150-04-S-D Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' X .050 TERMINAL STRIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8761 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija FTSH Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.339" (8.60mm) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 100 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.099" (2.51mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 100 position 0.050" (1.27mm) Trenutna ocena 3.4A per Contact
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.090" (2.29mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.150" (3.81mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 30.0µin (0.76µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header, Cuttable
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FTSH-150-04-LM-MT-TR
FTSH-150-04-LM-MT-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .050'' X .050 TERMINAL STRIP
Na zalogi: 11874 pcs
Prenesi:
RFQ
FTSH-150-04-S-DH-A
FTSH-150-04-S-DH-A
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 7065 pcs
Prenesi: FTSH-150-04-S-DH-A.pdf
RFQ
FTSH-150-04-S-DH
FTSH-150-04-S-DH
Prenesi: FTSH-150-04-S-DH.pdf
FTSH-150-04-LM-DV-P-TR
FTSH-150-04-LM-DV-P-TR
Prenesi:
FTSH-150-04-LM-DV-P
FTSH-150-04-LM-DV-P
FTSH-150-04-S-DH-A-TR
FTSH-150-04-S-DH-A-TR
Prenesi: FTSH-150-04-S-DH-A-TR.pdf
FTSH-150-04-S-D-RA
FTSH-150-04-S-D-RA
Prenesi: FTSH-150-04-S-D-RA.pdf
FTSH-150-04-S-DH-A-C-TR
FTSH-150-04-S-DH-A-C-TR
Prenesi: FTSH-150-04-S-DH-A-C-TR.pdf
FTSH-150-04-LM-DH-A
FTSH-150-04-LM-DH-A
FTSH-150-04-LM-DH
FTSH-150-04-LM-DH
FTSH-150-04-S-DH-A-C
FTSH-150-04-S-DH-A-C
Prenesi: FTSH-150-04-S-DH-A-C.pdf
FTSH-150-04-LM-MT
FTSH-150-04-LM-MT
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika