FW-03-03-F-D-219-066
pregled izdelka
Številka dela: FW-03-03-F-D-219-066
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-03-03-F-D-219-066.pdf2.FW-03-03-F-D-219-066.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-03-03-F-D-219-066
Številka dela FW-03-03-F-D-219-066 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73700 pcs Podatkovni list 1.FW-03-03-F-D-219-066.pdf2.FW-03-03-F-D-219-066.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 6 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.219" (5.563mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.066" (1.676mm)
Dolžina - celoten Pin 0.285" (7.239mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 6 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)