FW-03-04-F-D-305-070
pregled izdelka
Številka dela: FW-03-04-F-D-305-070
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-03-04-F-D-305-070.pdf2.FW-03-04-F-D-305-070.pdf3.FW-03-04-F-D-305-070.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-03-04-F-D-305-070
Številka dela FW-03-04-F-D-305-070 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 6 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.090" (2.286mm)
Dolžina - Višina sklada 0.305" (7.747mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.070" (1.778mm)
Dolžina - celoten Pin 0.465" (11.811mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 6 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)