FW-04-05-G-D-450-220
pregled izdelka
Številka dela: FW-04-05-G-D-450-220
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-04-05-G-D-450-220.pdf2.FW-04-05-G-D-450-220.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-04-05-G-D-450-220
Številka dela FW-04-05-G-D-450-220 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46804 pcs Podatkovni list 1.FW-04-05-G-D-450-220.pdf2.FW-04-05-G-D-450-220.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 8 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.450" (11.430mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.220" (5.588mm)
Dolžina - celoten Pin 0.670" (17.018mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 8 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)