FW-05-03-F-D-200-193
pregled izdelka
Številka dela: FW-05-03-F-D-200-193
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-05-03-F-D-200-193.pdf2.FW-05-03-F-D-200-193.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-05-03-F-D-200-193
Številka dela FW-05-03-F-D-200-193 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48671 pcs Podatkovni list 1.FW-05-03-F-D-200-193.pdf2.FW-05-03-F-D-200-193.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.200" (5.080mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.193" (4.902mm)
Dolžina - celoten Pin 0.393" (9.982mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 10 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)