FW-05-05-F-D-411-127
pregled izdelka
Številka dela: FW-05-05-F-D-411-127
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-05-05-F-D-411-127.pdf2.FW-05-05-F-D-411-127.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-05-05-F-D-411-127
Številka dela FW-05-05-F-D-411-127 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57436 pcs Podatkovni list 1.FW-05-05-F-D-411-127.pdf2.FW-05-05-F-D-411-127.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.411" (10.439mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.127" (3.226mm)
Dolžina - celoten Pin 0.538" (13.665mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 10 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)