FW-05-05-L-D-490-090
pregled izdelka
Številka dela: FW-05-05-L-D-490-090
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-05-05-L-D-490-090.pdf2.FW-05-05-L-D-490-090.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-05-05-L-D-490-090
Številka dela FW-05-05-L-D-490-090 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46170 pcs Podatkovni list 1.FW-05-05-L-D-490-090.pdf2.FW-05-05-L-D-490-090.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.490" (12.446mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.090" (2.286mm)
Dolžina - celoten Pin 0.580" (14.732mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 10 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)