FW-07-04-F-D-200-510
pregled izdelka
Številka dela: FW-07-04-F-D-200-510
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-07-04-F-D-200-510.pdf2.FW-07-04-F-D-200-510.pdf3.FW-07-04-F-D-200-510.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-07-04-F-D-200-510
Številka dela FW-07-04-F-D-200-510 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 14 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.090" (2.286mm)
Dolžina - Višina sklada 0.200" (5.080mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.510" (12.954mm)
Dolžina - celoten Pin 0.800" (20.320mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 14 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)