FW-08-05-F-D-264-138
pregled izdelka
Številka dela: FW-08-05-F-D-264-138
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-08-05-F-D-264-138.pdf2.FW-08-05-F-D-264-138.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-08-05-F-D-264-138
Številka dela FW-08-05-F-D-264-138 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39692 pcs Podatkovni list 1.FW-08-05-F-D-264-138.pdf2.FW-08-05-F-D-264-138.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 16 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.264" (6.706mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.138" (3.505mm)
Dolžina - celoten Pin 0.402" (10.211mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 16 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)