FW-08-05-F-D-433-125
pregled izdelka
Številka dela: FW-08-05-F-D-433-125
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-08-05-F-D-433-125.pdf2.FW-08-05-F-D-433-125.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-08-05-F-D-433-125
Številka dela FW-08-05-F-D-433-125 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33931 pcs Podatkovni list 1.FW-08-05-F-D-433-125.pdf2.FW-08-05-F-D-433-125.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 16 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.433" (11.000mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.125" (3.175mm)
Dolžina - celoten Pin 0.558" (14.173mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 16 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)