FW-08-05-G-D-401-150
pregled izdelka
Številka dela: FW-08-05-G-D-401-150
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-08-05-G-D-401-150.pdf2.FW-08-05-G-D-401-150.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-08-05-G-D-401-150
Številka dela FW-08-05-G-D-401-150 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30318 pcs Podatkovni list 1.FW-08-05-G-D-401-150.pdf2.FW-08-05-G-D-401-150.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.401" (10.185mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.150" (3.810mm)
Dolžina - celoten Pin 0.551" (13.995mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 16 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)