FW-10-02-L-D-295-152
pregled izdelka
Številka dela: FW-10-02-L-D-295-152
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-10-02-L-D-295-152.pdf2.FW-10-02-L-D-295-152.pdf3.FW-10-02-L-D-295-152.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-10-02-L-D-295-152
Številka dela FW-10-02-L-D-295-152 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 20 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.075" (1.905mm)
Dolžina - Višina sklada 0.295" (7.493mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.152" (3.861mm)
Dolžina - celoten Pin 0.522" (13.259mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 20 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)