FW-10-03-G-D-215-075-P
pregled izdelka
Številka dela: FW-10-03-G-D-215-075-P
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-10-03-G-D-215-075-P.pdf2.FW-10-03-G-D-215-075-P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-10-03-G-D-215-075-P
Številka dela FW-10-03-G-D-215-075-P Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21458 pcs Podatkovni list 1.FW-10-03-G-D-215-075-P.pdf2.FW-10-03-G-D-215-075-P.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 20 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.215" (5.461mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.075" (1.905mm)
Dolžina - celoten Pin 0.290" (7.366mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 20 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)