FW-10-05-G-D-402-083
pregled izdelka
Številka dela: FW-10-05-G-D-402-083
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-10-05-G-D-402-083.pdf2.FW-10-05-G-D-402-083.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-10-05-G-D-402-083
Številka dela FW-10-05-G-D-402-083 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20352 pcs Podatkovni list 1.FW-10-05-G-D-402-083.pdf2.FW-10-05-G-D-402-083.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.402" (10.211mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.083" (2.108mm)
Dolžina - celoten Pin 0.485" (12.319mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 20 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)