FW-10-05-L-D-300-200
pregled izdelka
Številka dela: FW-10-05-L-D-300-200
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-10-05-L-D-300-200.pdf2.FW-10-05-L-D-300-200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-10-05-L-D-300-200
Številka dela FW-10-05-L-D-300-200 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24893 pcs Podatkovni list 1.FW-10-05-L-D-300-200.pdf2.FW-10-05-L-D-300-200.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.300" (7.620mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.200" (5.080mm)
Dolžina - celoten Pin 0.500" (12.700mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 20 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)