FW-12-05-F-D-411-177
pregled izdelka
Številka dela: FW-12-05-F-D-411-177
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-12-05-F-D-411-177.pdf2.FW-12-05-F-D-411-177.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-12-05-F-D-411-177
Številka dela FW-12-05-F-D-411-177 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25375 pcs Podatkovni list 1.FW-12-05-F-D-411-177.pdf2.FW-12-05-F-D-411-177.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 24 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.411" (10.439mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.177" (4.496mm)
Dolžina - celoten Pin 0.588" (14.935mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 24 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)