FW-12-05-L-D-450-075-P
pregled izdelka
Številka dela: FW-12-05-L-D-450-075-P
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-12-05-L-D-450-075-P.pdf2.FW-12-05-L-D-450-075-P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-12-05-L-D-450-075-P
Številka dela FW-12-05-L-D-450-075-P Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19450 pcs Podatkovni list 1.FW-12-05-L-D-450-075-P.pdf2.FW-12-05-L-D-450-075-P.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 24 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.450" (11.430mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.075" (1.905mm)
Dolžina - celoten Pin 0.525" (13.335mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 24 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)