FW-14-05-G-D-409-254
pregled izdelka
Številka dela: FW-14-05-G-D-409-254
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-14-05-G-D-409-254.pdf2.FW-14-05-G-D-409-254.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-14-05-G-D-409-254
Številka dela FW-14-05-G-D-409-254 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15493 pcs Podatkovni list 1.FW-14-05-G-D-409-254.pdf2.FW-14-05-G-D-409-254.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.409" (10.389mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.254" (6.452mm)
Dolžina - celoten Pin 0.663" (16.840mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 28 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)