FW-14-05-G-D-464-065-A
pregled izdelka
Številka dela: FW-14-05-G-D-464-065-A
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-14-05-G-D-464-065-A.pdf2.FW-14-05-G-D-464-065-A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-14-05-G-D-464-065-A
Številka dela FW-14-05-G-D-464-065-A Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14504 pcs Podatkovni list 1.FW-14-05-G-D-464-065-A.pdf2.FW-14-05-G-D-464-065-A.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.464" (11.786mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.065" (1.651mm)
Dolžina - celoten Pin 0.529" (13.436mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 28 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)