FW-15-03-F-D-310-075
pregled izdelka
Številka dela: FW-15-03-F-D-310-075
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-15-03-F-D-310-075.pdf2.FW-15-03-F-D-310-075.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-15-03-F-D-310-075
Številka dela FW-15-03-F-D-310-075 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21686 pcs Podatkovni list 1.FW-15-03-F-D-310-075.pdf2.FW-15-03-F-D-310-075.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.310" (7.874mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.075" (1.905mm)
Dolžina - celoten Pin 0.385" (9.779mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 30 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)