FW-15-03-G-D-250-150
pregled izdelka
Številka dela: FW-15-03-G-D-250-150
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-15-03-G-D-250-150.pdf2.FW-15-03-G-D-250-150.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-15-03-G-D-250-150
Številka dela FW-15-03-G-D-250-150 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16374 pcs Podatkovni list 1.FW-15-03-G-D-250-150.pdf2.FW-15-03-G-D-250-150.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 30 Tip montaže Surface Mount
Dolžina - rep - Dolžina - Višina sklada 0.250" (6.350mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.150" (3.810mm) Dolžina - celoten Pin 0.400" (10.160mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 30 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount