FW-15-03-LM-D-236-150-P-TR
pregled izdelka
Številka dela: FW-15-03-LM-D-236-150-P-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-15-03-LM-D-236-150-P-TR.pdf2.FW-15-03-LM-D-236-150-P-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FW-15-03-LM-D-236-150-P-TR
Številka dela FW-15-03-LM-D-236-150-P-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 30 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.236" (5.994mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.150" (3.810mm)
Dolžina - celoten Pin 0.386" (9.804mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 30 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)